O firmie

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz bardzo rzadko spotykane połączenie dwóch form świadczonych usług tj. ramiarstwa i introligatorstwa co  niewątpliwie daje nam bardzo dużą przewagę nad innymi firmami ramiarskimi, ponieważ  przy oprawie obrazów bardzo ważnym czynnikiem jest znajomość rodzajów i metod postępowania z materiałami takimi jak papier, karton, tektura i płótno na których artyści stworzyli swoje dzieła. Wielokrotnie takie prace jak akwarela czy pastel należy umiejętnie usztywnić czyli wprasować w tekturę z zastosowaniem prasy introligatorskiej i odpowiednich klejów. Również niektóre obrazy olejne i reprodukcje wymagają usztywnienia, wprasowania w płytę HDF pod dużym naciskiem – to wszystko możesz zrobić u nas, czyli w jednym miejscu – jesteśmy introligatorami i znamy się na tym.

 

Nasze terminy realizacji są krótkie. Standardowe zamówienia  realizowane są w ciągu 3 dni roboczych, mniej istnieje również możliwość wykonanie usługi jako „PILNE” w 24 godziny oraz jako EXPRES - oczywiście z wybranych, dostępnych w magazynie wzorów ram.
W naszym sklepie/galerii istnieje możliwość zakupu obrazów malowanych przez artystów malarzy oraz wysokiej jakości reprodukcji.

Oprócz oprawy obrazów i introligatorstwa świadczymy wiele innych usług.
Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą, patrz zakładka „Introligatorstwo”

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług jak również do odwiedzenia naszej galerii obrazów i rzeźby w Nowym Sączu oraz sklepu internetowego.

 

W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem-Zamknij