Sklep

ZAPRASZAMY do naszego SKLEPU/GALERII w Nowym Sączu przy ul. Długosza 24 w którym oferujemy w ciągłej sprzedaży:

Obrazy ręcznie malowane: olej, akwarela, akryl, pastel, na szkle malowane

Obrazy reprodukcje o tematyce świeckiej i sakralnej (papier, płótno)

Ramy, foto-ramki, antyramy

Lustra w ramach i na wymiar

Rękodzieło: rzeźba, płaskorzeźba, korzenioplastyka

Kartony i tektury o różnych gramaturach


Współpracujemy z malarzami, galeriami i drukarniami wielkoformatowymi. Możliwe jest zamówienie u nas obrazu ręcznie malowanego przez artystę malarza. jak i kopię obrazu, jego reprodukcję lub bardzo duże zdjęcie na papierze lub płótnie. Powiedz czego potrzebujesz, co poszukujesz, a my się tym zajmiemy.

 

 

 

 

 

Posiadane przez nas prace rzeźbiarzy i artystów malarzy oraz reprodukcje zostają wyeksponowane i wystawione do sprzedaży w naszej galerii i sklepie internetowym. Pragniemy zaznaczyć i poinformować, że wystawione obrazy są oprawione przez nas i jest to jedynie nasza propozycja ich oprawy. Każdy wybrany przez klienta obraz może zostać oprawiony zgodnie z jego życzeniem. Jest to niewątpliwie nasza wielka przewaga nad innymi galeriami i sklepami w których wystawiony obraz musi zostać zakupiony w oprawie takiej w jakiej został wystawiony do sprzedaży.

Zapraszamy również do sklepu internetowego
 

W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem-Zamknij